Hakkımızda

Hakkımızda

MTD Otomotiv, 2011 yılında Mersin’de 7000 m2 alanda kurulmuştur. MTD Otomotiv, kurulduğu 2011 yılından günümüze hava tankı ve takım-yemek dolabı üretiminde edindiği tecrübe birikimini bugünkü modern teknoloji ile buluşturmayı başarmıştır.

İleri teknoloji kullanma becerisi ve Toplam Kalite Anlayışı, MTD Otomotiv’i  Türk ve Dünya Otomotiv sektörünün ana sanayide orjinal (OEM) ve yedek parça pazarında aranan kaliteyi üreten bir kuruluş haline getirerek haklı bir üne kavuşturmuştur.

Günümüzde MTD Otomotiv, tamamen yeni tesislerinde Robotik Teknoloji ve Otomasyon sistemi ile üretim yapmakta olup, yıllık 360.000 adet hava tankı, 25.000 adet malzeme dolabı üretim kapasitesiyle faaliyet göstermektedir.

MTD Otomotiv'in yenilikçi yaklaşımları ile kurulan üretim tesisleri; MTD Otomotiv’in küresel pazarda "Sürekli Tercih Edilen" bir dünya markası olmasını sağlamaktadır.

Vizyon

"DEĞER YARATIR" Müşteri beklentilerini karşılayabilen, sektöründe yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir firma olmak.

Misyon

Müşteri ihtiyaçlarının tanımlanması; gerekli sistem, ürün ve hizmetlerin tasarlanması, üretilmesi ve sunulması. Güven, kalite ve hizmet anlayışının tüm faaliyetlerimizde eksiksiz yer almasının sağlanması. Müşterilerimize katma değeri yüksek, kaliteli, güvenilir ürün ve çözümler sunulması.